Zach King, THY’nin Yeni Reklam Yıldızı Oldu

Zach King, çektiği ilginç ve yaratıcı videolar ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Zach, Türkiye’yi yakından ilgilendiren bir projede yer aldı. Kendisi THY’nin yeni reklam yüzü oldu.

Kısa bir süre önce kapanma kararı alan Vine’ın kazandırdığı fenomenlerden biri olan Zach King, yaratıcı videoları ile takipçilerini hem şaşırtıyor hem de eğlendiriyor. Profesyonel videoları ile Vine dışındaki projelerde de yer almaya başlayan Zach, artık Tük Hava Yolları’nın yeni reklam yıldızı!

Dünyanın en başarılı hava yollarından biri olan Türk Hava Yolları, çektiği reklam filmleriyle hem Türkiye basınında hem de dünya basınında büyük yankı uyandırıyor. Hatırlarsanız şirket, Messi ve Kobe Bryant gibi yıldızlarla çalışmış, DC Comics’in Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filminde sponsor olmuştu.

THY, Zach King ile ilginç reklam filmleri ile uzun bir süre gündemde kalacak o kesin. Şimdilik ortalama 10 saniyelik 2 adet video THY’nin Facebook sayfasında yayınlandı. Türk Hava Yolları,  #MagicOnBoard hashtagi altında ilginç reklam filmlerine imza atmaya devam edecek gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir