Youtube Logosuna Türk Bayrağı Koydu

Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen terörist saldırı sonrası Dünya’nın dört bir yanından ülkemize destek yağıyor. Youtube de destekçiler arasında…

Son resmi açıklamaya göre 42 vatandaşımızın hayatını kaybettiği saldırı sonrası dünyanın dört bir yanından destek mesajları geliyor. En az ülkemiz kadar dünyayı da yasa boğan terör saldırısı herkesi derinden yaraladı.

Bir çok ülke, sembol haline gelmiş yapılarının üzerine Türk Bayrağı yansıtarak terör saldırısı sonrası Türkiye’ye destek verdi. Aynı şekilde bir çok ünlü isim sosyal medya hesapları üzerinden ülkemizin yanında olduklarını bildirdi.

youtube-turk-bayragi

1 günlük Ulusal yas ilan ettiğimiz kanlı terör saldırısı sonrası Youtube de Türk Halkının yanında olduğunu gösterdi. Dünyanın en çok kullanılan video platformu olan Youtube, logosunun yanına koyduğu Türk Bayrağı ile Türkiye’ye destek verdi. Ayrıca Youtube var olan IŞİD videolarını silmek için harekete geçti.

Facebook, Twitter, Apple, Google ve Microsoft gibi dünyaca ünlü şirketler de Türkiye’ye bu terör saldırısı sonrası destekte bulunmuşlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir