Yeni Galaxy J7 Geliyor!

Teknoloji devi Samsung, akıllı telefon piyasasındaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Firmanın 2015 yılında önemli satış rakamları elde ettiği Galaxy J7 modelinin güçlendirilmiş versiyonu üzerinde çalıştığı haberleri geliyor.

Geekbench Verileri Ortaya Koydu!

Geekbench kriter testi verileri, Qualcomm Snapdragon 617 işlemciye sahip olacak Galaxy J7 2016 modelinin kısa sürede duyurulacağını ortaya koydu.

2016 model Galaxy J7’nin tamamen metal kasaya sahip olması bekleniyor. Ayrıca, parmak izi tarayıcısı da cihazda yer alacak özellikler arasında bulunuyor.

Galaxy J7 2016, 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Cihazın ekranı, Full HD Super AMOLED olacak. 3 GB RAM ve 15 GB dahili depolama alanına sahip olacak cihaz, arttırılabilir microSD kart desteği sunacak. Cihaz, 3.300 mAH kapasiteli pil ile beslenecek ve Android 5.1.1 yüklü olarak satışa sunulacak.

Galaxy J7 2016 modelinin kısa sürede tanıtılması bekleniyor. Cihazın hangi pazarlarda satışa sunulacağı ise henüz bilinmiyor. Orta segmente göre yeterli özelliklere sahip olan cihaz geçtiğimiz yılki versiyonu gibi çok satılacak gibi görünüyor. Bakalım Samsung bu cihaz ile beklediği satış rakamlarını elde edebilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir