Yeni bir film sitesi: filmiizlesene.net

Film izlemek için sinemaya gitmek elbette, herkesin ilk tercihidir. Ancak, bazen imkânların elvermediği durumlarda veya daha önceden izlediğiniz ancak yayından kalkmış bir filmi tekrar izlemek istediğinizde ( bu bizim için çok tanıdık olsa gerek, eminiz hepiniz Hababam Sınıfı’nı Neşeli Günler, Gülen Gözler, Tosun Paşa gibi bizi biz yapan ögeleri barındıran filmleri  belki bin beş yüzüncü kez ya da sayısız kez izlemişizdir, izleyeceğizdir de ); ilk akla gelen tercih online film izleme siteleri oluyor. İşte o online film izleme siteleriyle ilgili olarak bir haberimiz var!

Online film izleme sitelerine bir yenisi daha eklendi. Her geçen gün kitlesini artıran online film izleme siteleri içinde kendine kalıcı bir yer edinmeyi planlayan www.filmiizlesene.net ‘in en önemli özelliği çözünürlüğü yüksek filmleri ayrı kategorileyip, sadece film içeriğine  değil görüntü kalitesine de önem veren izleyicisine keyifli anlar  yaşatmayı hedeflemesi.

Film izleme sitelerinin hemen hemen hepsinde varolan film türüne göre kategorilendirme yanında; yapım yıllarına göre, dillerine göre ve daha önemlisi IMDB puanına göre kategorilendirme de yapılmış.

Bu açıdan site, görsel olarak belli bir plan ve düzen dahilinde gözüküyor. Siteye ilk girenler ne nerde, hangi filmi izlesem gibi kafa karışıklığından ziyade keyiflerine göre izleyecekleri filmleri rahatça bulabiliyorlar. Filmleri izledikten sonra yorum yapmak içinse üye olmanız yeterli..

Bu arada Bollywood meraklılarına özel, film türleri kategorisinde Hint Filmleri de yeralmakta, bizden söylemesi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir