WWE Snapchat’e Geliyor!

Amerika Profesyonel Güreş Şirketi WWE tüm dünyada takipçisi olan organizasyonlara imza atıyor. World Wrestling Entertainment uzantısı olan bu şirket, son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat ile bütünleşme içerisine girileceğini açıkladı.

Pazar Günü Organizasyon Var!

Önümüzdeki Pazar günü WWE’nin en önemli organizasyonu olan Wrestlemania’da Snapchat uygulamasının kullanılacağını açıkladı. Teksas’ta bulunan ünlü AT&T Stadyumu’nda düzenlenecek olan şovda, dünyanın birçok yerinden olan Snapchat kullanıcılarının paylaşımları yayınlanacak.

Şovun başlangıcında, arasında ve sonunda, Snapchat kullanıcılarının güreş teması içeren fotoğraf ve videoları dev ekrana yansıtılacak. Bunun yanı sıra etkinliği stadyumdan takip edecek izleyicilerin katılımı ile bir Snapchat canlı yayını gerçekleştirilecek.

WWE cephesinde snapchat ile birleşimden duyulan memnuniyet dile getiriliyor. Sosyal medyanın yadsınamaz bir güç olduğunu belirten yetkililer bu uygulamanın katılımı arttıracağını düşünüyor.

Pazar günü ABD Teksas’ta ki AT&T Stadyumu’nda düzenlenecek Wrestlemania etkinliğini 100 bin kişinin yerinde takip etmesi bekleniyor. Organizasyonda Triple H ile Roman Reigns arasında unvan maçı da yapılacak. Organizasyonu milyonlarca kişi de televizyondan takip edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir