Windows 10’a Geçmek İçin Hala Şansınız Var!

Microsoft, geçen yıl duyurduğu ve 1 yıl ücretsiz yükselme hakkı tanıdığı Windows 10’un ücretsiz indirilmesine son verdi. Ancak geç kalan üşengeçler için hala bir şans var.

Microsoft firması son işletim sistemi Windows 10’u geçen yıl duyurmuş ve PC kullanıcılarına 1 yıl süre ile ücretsiz yükseltme hakkı tanımıştı. Şirketin sunduğu 1 yıllık ücretsiz yükseltme süresi geçen hafta sona erdi. Bu dönemde tüm uyarılara rağmen Windows 10’u yükseltmeyen kullanıcılar ise ücretsiz haklarını resmi olarak kaybetti.

89387b269056fe69b4a079f725617c234459413f

Ancak eğer sizde bu üşengeçlerden biriyseniz üzülmeyin hala son bir şansınız var. Engadget sitesinde yer alan habere göre Microsoft’un henüz farketmediği bir açık sayesinde Windows 10 hala herhangi bir sorgulama olmadan indirilebiliyor.

Buradan ulaşacağınız sayfada bulunan “Upgrade Windows” seçeneğine tıkladığınızda Windows 10 PC’nize inecek ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın işletim sisteminizi yükseltebileceksiniz. Link şuanda hala aktif ancak elinizi hızlı tutmanızda yarar var. Çünkü her an bu linkler şirket tarafından uçurulabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir