Will.i.am Yeni Kulaklıklarını Tanıttı!

Ünlü şarkıcı Will.i.am, yeni kulaklıkları Buttons modelini duyurdu. Bluetooth ile çalışan kulaklık, kullanıcısına kablosuz müzik dinleme imkanı sunuyor.

Bluetooth kulaklıklar pazarında müthiş bir rekabet söz konusu. Birçok teknoloji devi bu alanda büyük yatırımlar yapıyor. Bunun yanında ünlü isimler de bu alanda yatırımlar yapıyor ve kendi ürünlerini tanıtıyor. Büyük bir sanatçı ve aynı zamanda bir girişimci olan ünlü isim Will.i.am, yeni kulaklıkları Buttons modelini duyurdu.

buttons-ozellikleri

Buttons özellikleri

Buttons’u diğer kablosuz kulaklıklardan ayıran en büyük özellik farklı bir tasarıma sahip olması. Buttons, dışarıdan bakıldığında ufak bir plağa benziyor.

Ürünün tanıtımı için Naomi Campbell ve Kendall Jenner ile anlaşan Will.i.am, aynı zamanda bu iki ünlü isim ile ürünün finansal partneri olma konusunda da anlaştı. Bluetooth özelliği sayesinde mobil cihazlarla eşleşen ve böylece kablosuz müzik dinleme imkanı sunan Buttons, üzerinde üç tuşun olduğu bir kontrol düğmesine sahip.

Siyah, gri, altın, pembe gibi farklı renk seçeneklere sahip ürün, 6 saatlik bir pil ömrü sunuyor. Son olarak Buttons fiyatının 229 dolar olduğunu da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir