WhatsApp Kamera Arayüzü Değişti!

Anlık mesajlaşma uygulamaları gelişmeye devam ediyor. Bu konuda en fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer alan WhatsApp yeniliklere ve radikal adımlar atmaya devam ediyor.

WhatsApp Kamera Arayüzü Yenilikleri!

WhatsApp tarafından yayınlanan güncelleme ile birlikte kamera arayüzünde değişiklikler yapıldı. Bu güncellemenin APK dosyası itibariyle aktif edilirken bazı değişimler şu şekilde oldu:

WhatsApp kamera arayüzü daha modern bir görünüme kavuşuyor. Materyal tasarım ile uyumlu olan yeni kamera arayüzünde fotoğraf çekme butonunun artık beyaz renkte olduğunu görüyoruz.

WhatsApp kamera arayüzü eski sürümünde video kayıt çekim süresi sağ üst köşede yer alırken, yeni sürümle birlikte bu süre tam ortaya alınıyor. Galeriden fotoğraf ya da video göndermek için girilen ekranda da bazı görsel değişiklikler dikkat çekiyor.

Android kullanıcılar için geliştirilen bu yeni kamera arayüzünün önümüzdeki günlerde dağıtıma sunulması bekleniyor. Bakalım programın müdavimleri tarafından yeni arayüz nasıl karşılanacak? Firma tarafından yeni arayüz son derece şık ve hızlı olarak lanse ediliyor. Yeni arayüzün beklentileri karşılayıp karşılamayacağı merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir