Watch Dogs 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoft’un merakla beklenen ve en iddialı oyunlarından biri olan açık dünya temalı hacker oyunu Watch Dogs 2’nin oynanış videosu paylaşıldı. Videoda ayrıca oyunla ilgili detaylara da yer verildi. Yayınlanan oynanış videosunda en dikkat çekici nokta yapay zekanın işleyişi ve modellemeler oldu. Oyunlarda en çok aradığımız şeylerden biri olan gerçekçilik, Watch Dogs 2’de kendini her haliyle gösteriyor.

Ubisoft’un 2 yıldır geliştirdiği Watch Dogs 2, ilk oyundaki gibi hackleme ve veri güvenliği konularını ele alıyor. İlk oyundaki hatalardan dolayı kullanıcılardan gelen geri bildirimler göz önüne alınmış ve bu durum oyunseverlere bir hacker olma keyfini sonuna kadar yaşatmayı planlıyor.

İlk oyundaki ana karakter Aiden Pearce artık yok. Onun yerine Watch Dogs 2’de Marcus Halloway adlı yeni bir karakter ile tanışacağız. Oyun, San Francisco Bay Area bölgesinde geniş bir haritada geçiyor. Oyundaki ana görev ise, San Francisco şehrinin tüm elektronik altyapısı olan ctOS 2.0 sistemini çökertmek olacak. Oyundaki gerçekçilik kavramı şehir içinde geçerli. San Francisco’nun bir çok önemli noktası birebir aktarılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir