Vodafone Kontörlü Hat Fiyatı 2017

Dünya’nın en büyük 3 GSM operatörü arasında bulunan Vodafone’un kalitesinin yanında uyguladığı uygun fiyat politikası da tercih edilmesi konusunda önemli bir yer tutuyor.

Vodafone, Dünya üzerinde, Çin GSM operatörü China Mobile’dan sonra en çok kullanılan operatör olmasına rağmen Türkiye’de Turkcell’in abone olarak arkasında bulunmakta. Fakat son yıllarda yaptığı büyük atak ile aradaki farkı hızla kapatıyor diyebiliriz. Turkcell’in uyguladığı yüksek fiyatlar nedeniyle hem kurumsal hem de bireysel tarafta çok sayıda müşteri kaybettiği bir gerçek. Bununla birlikte Vodafone ve Türk Telekom’un uyguladığı uygun fiyatlar ise kısıtlı bütçeli müşterilerin bu operatörlere kaymalarının önünü açmakta.

Turkcell’in fiyat politikası olarak diğer operatörlerden yüksek olmasının senelerdir dayanağı olan “her yerde çekiyor” cümlesi artık bir şehir efsanesi oldu sayılır. Çünkü neredeyse tüm operatörlerin çekim gücü birbirleriyle yarış eder nitelikte. Bundan dolayı bizim önerimiz, hangi operatör daha uygun fiyat veriyorsa onu tercih etmek en mantıklı seçim gibi gelmekte.

Vodafone‘un eskiden kontörlü diye tabir edilen ve artık lira yüklenerek kullanılan sıfır hat ücretleri 2016 ile aynı fiyatı korumakta. Yani 41 TL… Başarılı telefon operatörü, kalitesinin yanında uygun fiyat politikasıyla da aha tercih edilebilir gözükmekte…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir