Türkiye’de Öğrencilere Spotify İndirimi Geldi

Spotify, Öğrenci İçin Premium paketini bugün Türkiye’de de kullanıma sundu. Ayrıca öğrenciler, Öğrenci İçin Premium paketi ile Premium kullanıcısı olmanın getirdiği tüm avantajlardan mevcut ücretin yarısı olan yalnızca 6.99 TL’ye yararlanabilecek.

Bu öğrenci kampanyası, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı toplamda 33 ülkede pazara sunulmasıyla beraber toplam 36 ülkede lise ve üniversite öğrencileri, kendi ülkelerinde ödedikleri lokal fiyatın yarısı kadar ücret ödeyip Spotify Premium hesabı sahibi olabilecek.

Öğrenciler, bu paketten bugünden itibaren öğrencilik hayatlarının devam ettiği her yıl yararlanabilecek. Öğrencilerin bu konuda tek yapmaları gereken ise Spotify uygulamasına girerek buradaki formu doldurmak ve Premium paketinden satın almak.

Türkiye’deki öğrenciler ayda yalnızca 6.99 TL ödeyerek Spotify üzerinde aşağıdaki avantajlardan yararlanabilecek. Reklamsız kesintisiz müzik deneyimi, 30 milyondan fazla şarkıya erişme, şarkıları indirmek, istenilen yerde dinleme özelliği, çok daha kaliteli ses gibi bazı özelliklere sahip olabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir