Türk Telekom Kontörlü Hat Fiyatları 2017

Gsm operatörlerinin arasına ilk olarak aria ve aycell olarak giren iki firma, daha sonra birleşerek Avea markasını oluşturmuşlardı. Daha sonra çeşitli satın almalar ve birleşmeler neticesinde Avea markası Türk Telekom markası altında hizmet vermeye başladı. Bu birleşme sonrasında piyasadan aldığı payı arttırmak isteyen GSM firması, faturalı ve faturası tüm tarifelerinde indirime giderek piyasadaki abone sayısını ciddi şekilde arttırdı.

Türk Telekom Kontörlü Hat Fiyatı 2017

Avea markası ile hizmet vermeyi bırakan ve Türk Telekom markası ile devam eden firmanın 2017 yılı başında kontörlü hat ücret fiyatlarında değişiklik yaşanmadı. Yıl sonundaki fiyatlarla aynı olan kartı ilk alım ücreti, geçen yıl olduğu gibi 39 TL olarak kaldı. Eğer hat içinde 20 TL hediyeli olarak almak isterseniz ise ilk alım ücretinizi 50 TL olarak sunulmaktadır.

Peki, Türk Telekom’un dez avantajları ve avantajları nelerdir? Günümüzde artık hat burada çekiyor şurada çekmiyor gibi dez avantajlar geride kaldı. Özellikle büyük şehirlerin her köşesinde çekmeyen hat diye bir kavram kalmadı. Bundan dolayı hattın çekim kapasitesi gibi 5 yıl öncesinin faktörlerine göre hat tercihi yapmak günümüzde fazla lüks kabul edilmektedir. Ekonomik sıkıntıların yoğun olduğu günümüz şartlarında herşeyin en ekonomiğini almanın peşinde koşuyorsak, bunu telefon tarifelerinde de göz önüne almamız en mantıklı seçim olacaktır. Türk Telekom, tarifeleri açısından en uygun operatör olduğu gibi kontörlü hattın ilk alım ücreti olarak da en uygun operatör olma özelliğini korumaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir