Tesettür giyimin online adresi modanoiva.com

Tesettür giyim ve  online  alışveriş;  uyuşması biraz zor değil mi . Zira normal giyimin yanısıra tesettür giyimde birçok küçük ayrıntı ile uğraşmak zorundasınız. Mesela tesettür elbise aldınız, ona uygun eşarp, başörtüsü ya da başörtüsüne uygun mıknatısı ayrı ayrı seçmeniz gerekecek.

Tabii, mağaza mağaza dolaşıp üstünüze deneyerek almanız sizin için daha cazip olabilir ancak; buna vakti olmayanlar  ya da eşe dosya hediye alacaklar için oldukça güzel bir online alışveriş sitesi var: www.modanoiva.com!  Sitenin görselliği ile kullanıcı dostu ( user friendly ) tasarımı sayesinde; diğer online alışveriş sitelerindeki gibi detayda kaybolmuyorsunuz. Modanovia büyük beden tasarımlara da yer vermesiyle tesettür giyim konusunda, her yaşa ve her zevke uygun, kaliteli ve fiyat bakımından uygun ürünleriyle herkese hitap ediyor.

Tesettür abiye konusunda da iddialı olan Modanoiva,  ayrı bir kategoride şekillendirdiği tesettür abiye üzerine oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Tesettür giyim konusunda isim yapmış tasarımcıların ürünleri  ( saadet le moda ,ferace by arzu ergen v.b. gibi ) ile belli markaların  ( tuğba, nihan, muslima wear gibi ) ürünlerine de verdiği sitesinde  aynı zamanda ve çanta satışını da yapıyor.

Tesettür giyim konusunda yetkin bir online butik kıvamında olan Modanoiva  çanta&aksesuar kervanına ayakkabıyı da eklerse; resim tamamlanır kanımızca…

Modanoiva iletişim bilgileri: info@modanoiva.com

 

 

Haritayı büyüt

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir