Sunexpress ve Yeni Sefer Güzergahı

Sunexpress, Antalya merkezli olarak kurulan hava yolu şirketlerinden bir tanesidir. Öncelikle Türkiye’nin popüler tatil mekanlarından Antalya’ya tarifeli uçak kaldıran Sunexpress, gün geçtikçe daha fazla gelişmiş ve Antalya’dan sonra ikinci merkezini de İzmir’e açmıştır. Daha sonra 3. Merkezini İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açmıştır. Gösterdiği sürekli gelişimle beraber yıllar içerisinde yurt içine ve yurt dışında başarılı çalışmalar gerçekleştiren bir hava yolu firması haline gelmiştir. Birçok insanın yeni bir firma olduğunu düşünmesine rağmen Sunexpress’in kuruluşu 1989’a dayanmaktadır. Bu nedenle yıllardır edindiği tecrübesi ile birçok alanda diğer firmalardan daha büyük avantajlar sağlar.

Sunexpress’in Türkiye’den sonra en aktif olarak çalışma gerçekleştirdiği ülke Almanya’dır. Almanya’da birçok hatta uçuş gerçekleştirmekte ve seneler içerisinde bu noktaları artırmaktadır. Şu anda Almanya’da 20’den fazla noktaya sefer gerçekleştiren Sunexpress, müşteri memnuniyetine verdiği önem ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Almanya’nın ardından Avusturya, İsviçre ve Lüksemburg için de sefer gerçekleştiren firma, seneler içerisinde dünyanın pek çok noktasına uçuş gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Ordu-Giresun’dan Almanya’ya Direkt Uçuş 

Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan Sunexpress, deniz üzerine inşa edilen Türkiye’nin ilk havalimanı Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Avrupa’ya uçak kaldıracak olan ilk ve tek hava yolu olacak.

Sunexpress, bakım ve onarım çalışmalarından dolayı 1 Mart-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kapalı olan Samsun Çarşamba Havalimanı’nın yerine dış hatlarda Ordu-Giresun Havalimanı’na , iç hatlarda ise Amasya-Merzifon Havalimanı’na alternatif uçuşlar gerçekleştireceğini açıkladı. Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı olduğu süre boyunca Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt, Stuttgart’a haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan Sunexpress, 20 Haziran tarihinden itibaren de Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeyi planlıyor.

İnsanlara hizmet verme konusunda her fırsatı değerlendiren Sunexpress, günden güne çalışmalarına devam etmekte ve özellikle Almanya ve Türkiye arasındaki en önemli bağ olma sorumluluğunu da başarılı bir şekilde taşımaktadır. Almanya ve Türkiye’de önemli hizmetler veren firma ile seyahat eden birçok insanın dile getirdiği memnuniyet ise çalışmaların ne kadar başarılı bir şekilde ilerlediğinin göstergesidir. Firma hakkında çok daha detaylı bilgilere ve seferler hakkındaki detaylara ise sunexpressucak.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir