Sevgiliye hediye seçiminde doğru adres!

Sevgiliye hediye seçmek için illa Sevgililer Günü yakınlarında olmamız gerekmiyor. Herşeyden önce konu aşk ve sevgiyse, her an özel, her gün Sevgililer Günü… Bundan  hareketle rutin giden bir ilişkinize heyecan katmak için,  o’na sizin için ne kadar özel olduğunu hatırlatmanız için arada sevgilinize küçük sürprizler yapabilirsiniz.  Tabii sürpriz denilince akla ilk gelen hediye oluyor. Aslında sürprizi hediye ile kısıtlamamak gerekir, ilişkinizde rutin gidenden farklı bir şeyi o’nun için yapmak da sürpriz sayılır.

Yine de biz hediye kısmına odaklananlar için öneride bulunalım. Öncelikle, sevgiliye hediye seçmek kolay değildir. Üstelik ilişkiniz yeniyse eğer, daha tam olarak birbirinizi tanıma evresinde olduğunuzdan karşı tarafın hoşuna neyin gideceği konusu gerçekten karın ağrıtabilir..:) Bu gibi durumlarda sevgiliye kitap gibi bir hediye aslında en çıkar yoldur. Zira, kitap konusu kadın erkek herkes için hem okuyup vakit geçirebileceği, ufkunu açabileceği bir oyun arkadaşı hem de saklayıp kütüphanesinde bulunduracağı ve yıllar sonra belki de tekrar okuyacağı bir araçtır.

Kitapların da konudan konuya farklılıklar içereceğini hesaba kattığınızda; www.sonsuzumol.com sitesi sevgililer için en güzel yolu bulmuş. Sevgiliye kitap hediye ederken, kendi hikâyenizi, kendi cümlelerinizle paylaşıp o’na karşı olan duygularınızı bir nevi ölümsüzleştiriyorsunuz.. Bir düşünün, sevgiliniz sizin dudaklarınızdan dökülmüş, aşkınızın hem itirafı hem hikâyesini kitaplaşarak kalıcı bir hale gelmiş olarak üstelik aşkın çiçek dilinde ifadesi olan “gül” yapraklarıyla süslü kırmızı kadife bir kutuda alsa; kimbilir kendisini ne kadar özel hissedecek ve ne kadar mutlu olacak?

O anı yaşamak lâzım diyorsanız; adres belli;

“www.sonsuzumol.com”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir