Samsung TabPro S Türkiye’de!

Samsung’un, Microsoft işbirliği ile hazırladığı birinci sınıf olarak tabir edilen Galaxy TabPro S, Türkiye’de satışa çıktı. Notebook ve tabletlerin en sevilen özelliklerinin bir araya getirildiği TabPro S, tablet ile bilgisayar performansı sunmakta. Kullanıcılar hareket halinde olsalar dahi mobil deneyimden en iyi şekilde yararlanacaklar.

 

Samsung Galaxy TabPro S

Galaxy TabPro S her her yerde yüksek derecede üretken olan kullanıcılara oldukça hitap etmekte. Ürün, Windows 10 işletim sistemini her ne kadar bir tablet üzerinde kurulu olsa da bilgisayar verimini desteklemektedir. Yani kullanıcılar bir tablette Windows 10 işletim sisteminin tüm fonksiyonlarını kullanabilmektedir. Ayrıca ürünün BT altyapılı olması da onu alıcı yapan diğer bir etkendir.

6,3 milimetre inceliğe sahip olmasının yanı sıra 693 gram ağırlığına sahip. TabPro S, notebook olmasının yanı sıra bir tablet olduğu için tüm gün taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır. Cihaz ile verilen kılıf klavye olarak kullanılmasıyla beraber ürünün daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Daha kullanışlı hale getiren özelliği ise klavye kılıfta bulunan Pogo Pin. Cihazı bağımsız olarak eşleştirebilme ya da şarj edebilmeyi olağan kılıyor.

 

samsung-galaxy-tab-pro-s

Windows’un iş birliği içinde olan ilk Super AMOLED ekrana sahip olan bu tablet aynı zamanda çoklu dokunmatik ekrana sahip. %94 gerçeğe en yakın renkler ile daha derin kontrast sunması ekranın görüntüleme seviyesini daha da yukarı çekmekte. 12 inç Süper AMOLED ekran ile kullanıcılar oyun, film ve diğer yüksek görüntü kalitesi gerektiren çeşitli etkinlikleri gerçekleştirmesi oldukça kolay hale getirmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir