Samsung Notebook 7 Spin Tanıtıldı

Samsung, dizüstü bilgisayar çözümlerine Notebook 7 Spin modelini de dahil ediyor. Detaylar haberimizde…

Her ne kadar bazı ülkelerde dizüstü bilgisayar satışlarını askıya alsa da Samsung, PC dünyasındaki varlığını sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. Şirket, Samsung Notebook 7 Spin modelini ürün yelpazesine dahil etti.

Samsung dizüstü bilgisayar çözümlerine Samsung Notebook 7 Spin modelini dahil etti. Yeni nesil bilgisayar iki farklı ekran boyutu itibariyle karşımıza çıkıyor.

13.3 ve 15.6 inç olmak üzere iki farklı boyutta üretilecek olan Samsung Notebook 7 Spin, Windows 10 işletim sistemi ile çalışıyor. Full HD çözünürlüklü ekran, her iki model için de hem dokunmatik özelliklere sahip hem de 360 derece katlanabiliyor.

N7_spin_4.0

15.6 inçlik Samsung Notebook 7 Spin, Intel Core i7 işlemciden güç alıyor. Nvidia 940MX GPU ile donatılmış durumda. 12 GB ve 16 GB RAM kullanıyor. Dahili depolaması ise 1TB ve 128 GB SSD şeklinde…

13.3 inçlik modele baktığımızda ise bizi Intel Core i5 işlemci karşılıyor. 8 GB RAM ve diğer modelde olduğu gibi 1 TB ve 128 GB SSD dahili depolama özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

N7_spin_2.0

Elbette özellikler bunlarla sınırlı değil. Samsung Notebook 7 Spin, hızlı şarj teknolojisi ile göz dolduruyor. 20 dakikalık şarj süresi ile iki saatlik kullanım sunuyor. %100 dolum için vaat ettiği süre ise sadece 90-100 dakika kadar.

26 Haziran’da satışa çıkması beklenen Samsung Notebook 7 Spin’in giriş modeli 799 dolar olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir