Samsung Gear S2 Güncellendi!

Samsung, Gear S2 akıllı saat için yeni bir güncelleme yayınladı. Gear S2 için yayınlanan yeni güncellemeyle neler geliyor? Detaylar haberimizde…

Gear serisi akıllı saat modelleriyle giyilebilir teknoloji konusunda önce şirketlerden biri olan Samsung, geçtiğimiz yıl duyurduğu Gear S2 modeli ile yuvarlak saat tasarımına geçiş yapmıştı.

1.2 inç büyüklükte Super AMOLED ekranı ile göz dolduran Gear S2, 1 GHz çift çekirdekli işlemcisiyle oldukça güçlü bir akıllı saat… Samsung bu iddialı ve sevilen akıllı saati Gear S2 modeli için bir güncelleme yayınladı.

Gear S2 için Yeni Güncelleme!

Gear S2 Classic için R732XXU2DPFB, Gear S2 Sport versiyonu için ise R730XXU2DPFB yapı numarasına sahip olan yeni güncelleme yaklaşık 61.1 MB boyutunda.

Güncelleme ile gelen yenilikler arasında ön planda olan My Photo özelliği. Bu özellik sayesinde artık kişisel fotoğraflarınızı Gear S2 saatinizde duvar kağıdı olarak kullanabileceksiniz.

samsung-gear-s2-review-sg-19-1280x720

Giyilebilir cihazların vazgeçilmez yeteneği uyku takibi özelliği de bu yeni güncelleme ile Gear S2 kullanıcılarıyla buluşuyor. Artık Gear S2’deki fitness istatistiklerinizi Facebook üzerinden paylaşabileceksiniz. Hesap makinesi gibi uygulamaları telefonunuza bağımlı kalmadan doğrudan saatiniz üzerinden kullanabileceksiniz.

Ayrıca hava durumu uygulamasına Ultraviyole endeksi bilgileri eklendi ve sesli asistan S Voice ile mesajlarınızı açabileceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir