Redux Modu ile GTA 5 Bir Harika!

GTA 5 için hazırlanan yeni oyun modu ile herşey çok daha etkileyici ve gerçekçi duruyor. Redux Modu çok yakında kullanıcısıyla buluşacak.

Yılların popüler oyunu GTA’nın son sürümü GTA 5, ilk çıktığında gerçekçi grafikleri ile oyunu oynayan oynamayan herkesi büyülemişti. Ancak yenilenen teknolojiyle GTA 5 grafiklerini geride bırakacak bir çok oyun piyasaya sürüldü.

85xW8kC

Redux Modu Geliyor!

GTA 5, mod desteği sayesinde geliştirilmeye açık oyunlardan biri. Bu da ona büyük avantaj sağlıyor. GTA 5 çok yakında çıkacak olan Redux modu ile şimdikinden çok daha gerçekçi ve etkileyici olmaya hazırlanıyor.

Josh Romito ve takım arkadaşları tarafından geliştirilen Redux Modu sayesinde, oyuna yeni ışıklandırmalar, yeni hava sistemleri, yeni kaplamalar, yeni efektler ve ço daha fazlası geliyor.

Bu mod ile ayrıca oyunda yer alan “aranıyor” sistemi de bazı değişiklere uğruyor. Polis ve asker yapay zekası yeni taktik ve yetenekler ile geliştiriliyor. Bu sistem orjinal halinden çok daha zorlaşıyor.

Bu yeni modla birlikte silahlar da değişikliğe uğruyor. Artık hem görünüm hem de kullanım bakımından oldukça gerçekçi bir yapıya bürünüyorlar.

Redux Modu 26 Ağustos tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir