Razer’dan iPad Pro için Mekanik Klavye

Oyunculara özel ekipmanlar geliştiren ABD merkezli üretici Razer, 12.9 inç iPad Pro için mekanik bir klavye duyurdu. Peki bu klavye neler sunuyor?

Bilgisayar oyunlarına özel ekipmanlar geliştiren Amerikalı üretici Razer, Apple’ın 12.9 inçlik iPad Pro’su için özel bir mekanik klavye duyurusu yaptı. iPad Pro tableti 2’si bir arada bilgisayara dönüştüren bu klavye, Smart Connector bağlantı noktası ile değil Bluetooth aracılığıyla tablete bağlanıyor.

Siyah mat renkli klavye polikarbon malzemeden imal edilmiş ve mükemmel ince yapısıyla oldukça dikkat çekiyor. Klavyede ayrıca çıkarılabilir kapa ve çok açılı metal stand bulunuyor.

id521336

 

Ürün, iPad Pro için ilk kez geliştirilmiş mekanik bir klavye ve tuş basıncı 70 gram olarak belirtiliyor. Ek olarak klavyede alttan aydınlatma özelliği de mevcut.

Razer metal klavye tek şarjla 600 saat kullanım süresi sunuyor. Alttan aydınlatma özelliği aktif ise bu süre 10 saate kadar kullanım sağlıyor.

iPad Pro için oldukça iyi bir kullanım deneyimi sunacak olan bu mekanik klavyenin Amerika fiyatı 170 dolar, Avrupa fiyatı ise 190 euro olarak açıklandı.

Apple’ın kendi ürettiği Smart Keyboard klavye çözümü ise Avrupa’da 179 euro, Türkiye’de ise 649 liraya satılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir