Poliüretan dekorasyon üzerine

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte, kışın soğuğu, yağışı ve rüzgarından etkilenen evlerimizin badanası boyası, dış cephe kaplama ihtiyacı belirgin hale gelir. Poliüretan yoğunluğu oldukça düşük, cam, vernik ya da köpük veya kauçuk benzeri plastik bir madde olup; poliüretan söve en çok dış cephe kaplamalarında dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.

Poliüretan söve yüksek basınçlı enjeksiyon poliüretan söve makinası ile yapılmaktadır.  İç ve dış mekân kaplamalarına son yıllarda oluşan talep artışıyla birlikte poliüretan söve, poliüretan kartonpiyer gibi poliüretan dekorasyon malzemelerini yapan ve üreten firma sayısında da artış olmuştur.

Bu firmaların en eskilerinden ve sektörde pazar payı anlamında önde gelen şirketlerinden biri olan www.poliuretansove.com ; uzman ekipman ve kadrosuyla Türkiyenin poliüretan’ dekorasyon ve süsleme ürünleri ihtiyacını karşılamaktadır.

Poliüretansove.com; poliüretan sövenin kullanım alanları arasında; yazının ilk cümlelerinde belirttiğimiz üzere, dış cephe kaplamada söve kat silmesi, saçak silmesi, parapet silmesi, pencere kenarı söveleri ile zenginleştiriyor. Ayrıca poliüretan kartonpiyer modelleri konusunda; halihazırda olan geniş yelpazedeki motif ve desenlerin yanında harika damalı, sarmaşık, takozlu, payandalı, lale desenli, farklı çiçek desenli motifler ile süslenmiş katalogları da mevcut.

Firma olarak işinde o kadar profesyonel ki;  poliüretan dekorasyon konusunda size sadece  http://poliuretansove.com/ adresine giderek modellere bakarak fiyat talep etmek kalmış. Sizin ihtiyacınıza uygun ve özgün tasarımlarıyla yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayacağından şüphe duymuyor.

Firmanın iletişim bilgileri:

Mail: info@poliuretansove.com

Web: www.poliuretansove.com

Haritayı büyüt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir