OnurAir ve Türkiye İçin Üstün Çalışmaları

1992 yılında kurulan ve o günden beri uçuşlarını aktif bir şekilde gerçekleştiren Türkiye’nin başarılı şirketlerinden OnurAir, yurt içinde ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenlemektedir. İstanbul merkezli olan OnurAir, özellikle yaptığı düşük ücretleri seferler sayesinde Türk milletini, uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada sunmuş ve birçok insanın uçak seyahati kapsamında edindikleri önyargıları yıkmayı başarmıştır. Maddi anlamda herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlamış ve giderek daha bilinen bir hava yolu şirketi haline gelmiştir. OnurAir, kuruluşunun ardından 20 farklı ülkede 80’den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmeye başladı. Türkiye’deki birçok önemli havalimanına da uçuş gerçekleştiren Onurair, uygun fiyatlı biletleri ile yolcuların tercihleri arasında ilk sırada yer almayı başardı.

Hizmet kalitesini ve uçuş noktalarını artırmayı başaran OnurAir’ın başarısı birçok alanda da kanıtlanmıştır.

OnurAir 14. Sırada! 

Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından ilk kez gerçekleştirilen “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı 2015” araştırması kapsamındaki sonuçlar, OnurAir’ın hem kendisine hem de ülkeye getirdiği yararları göstermektedir. OnurAir, ilk 500 hizmet ihracatçısı sıralamasında 14. Sırada yerini almıştır. Bu araştırmada, 11 farklı kategori alanında değerlendirilen şirketler arasında Yolcu Taşımacılığı ve Genel Hizmetleri kategorisinde ise Onurair’ın 6. Sırada yer aldığı belirtildi.

Havayolu taşımacılığının ülke genelinde ekonomiye büyük katkılar sağladığı düşünüldüğünde büyük katkı sağlayan OnurAir Genel Müdürü Teoman Tosun, havayolu taşımacılığının sektörün döviz kazandırıcı hizmet ticaretinin en önemli aşamalarından biri olduğunu vurgulamıştır. Ayrıca Genel Müdür Teoman Tosun, bu konuyla ilgili olarak da “Onur Air olarak Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı arasında 14. olmanın gururunu yaşıyor, devletimizin Türk havacılığına verdiği destekle daha üst sıraları hedefliyoruz” demiştir.

OnurAir, günden güne genişlettiği filosu ve hizmetleri hem yolcu taşımacılığı hem de yük taşımacılığında havayolunda önemli bir yer elde etmiştir. Şirketin seferleri ve birçok bilgilendirmesi ise onurairucak.com adresinde yer almaktadır. Üstelik biletleri daha uyguna verebilmek için birçok kampanya düzenleyen OnurAir, bünyesinde yer alan çalışanlarını önemli eğitimlerden geçirmekte ve özellikle müşteri ilişkilerine büyük önem verdiğini her defasında ortaya koymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir