Notebook pilim tükenince…

Devir teknoloji çağı diyoruz ya, teknolojinin getirisi bilgisayar, notebook / tablet pc’ler  hayatımıza o kadar girmiş ki; aramızda yeni güne uyanıp başlamayı bilgisayarda online olmakla eş tutanlar bile var. Hal böyle olunca; yaşamın bir kolaylığı olarak bize sunulan heryere taşıyabileceğimiz, tablet pc’lerimiz, notebook’larımız vazgeçilmezlerimiz arasına giriveriyor..Her gün saatlerce kullandığımız notebook’umuzun pili bitince ve sürekli şarj edilebilir bir mekân içinde değilsek; sözgelimi yolculuk yapıyorsak bir de eğer; şu herşeyin online olduğu teknolojik dünyada ıssız adada kalmış gibi hissediyoruz  hatta  nerden bulacağım hp notebook pil diye bağırmak istiyoruz değil mi?

Aslında, konunun uzmanları böyle durumlarda muhakkak yedek pil taşınmasını tavsiye ediyorlar ancak ya zaman bulamıyoruz uğrayıp da yedek pil almaya ya da bütçemize uygun ürün konusunda sıkıntı çekiyoruz. İşte özellikle bu iki konuda yardımcı olabilecek bir internet sitesinin varlığını biliyor musunuz?  Biz biliyoruz ve sizinle paylaşmak istiyoruz. Derdimize çare olacak sitenin adı: “www.ktservis.com.tr “

Teknoloji dünyasında koltuk değneği misali yardımcınız olacak bu siteye girdiğinizde teknoloji marketine girmiş gibi oluyorsunuz. Bilgisayar dünyasına ait klavye, ekran, adaptör ve pil  v.s ‘in satışı yapılan sitede ; uygun fiyata samsung notebook pili bulabileceğiniz gibi bazı kullanıcıların vazgeçemediği tablet markası lenovo dizüstü pili de bulunuyor.

 

ktservis nerde?

 

Haritayı büyüt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir