Mobilya Montajında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mobilya montajı uzmanlık isteyen bir alandır. Özellikle İkea gibi mobilya mağazalarından satın aldığınız ürünler demonte şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Bizde firma olarak mobilya montaj işlemleri konusunda son derece profesyonel yapıda olan bir firmayız. A’dan Z’ye her şeyi en titiz şekilde yerine getiriyoruz. Eviniz için satın aldığınız her türlü mobilya, beyaz eşya, mutfak ürünleri, halı, mefruşat, ev tekstili gibi ürünlerin montaj işlemleri için bizi arayabilirsiniz.
Mobilya ürünlerinde özellikle dolap montajı ve mobilya kurulumu gibi işlemler büyük önem arz etmektedir. Bu ürünlerin montaj işlemlerinde dikkat etmeniz gereken önemli detaylar vardır. Satın alınan İkea montaj ürünlerinin her biri gruplara ayrılmalı ve sınıflandırılmalıdır. Satın aldığınız demonte ürünlerde montaj şeması bulunmaktadır. Bu şemanın kaybedilmemesi ve yapılacak olan işlemlerin montaj resmine göre yapılması gerekmektedir. Resme uygun olmayan montaj işlemleri ürününüzü garanti kapsamı dışına itecektir. Montaj için kullanmanız gereken vida ve bağlantı parçaları ürün ambalajı içerisinde yer almaktadır. Bu malzemelerin kaybedilmemesi gerekmektedir. Bu ürünlerin haricisinde herhangi bir montaj malzemesi kullanmamanız gerekiyor. Kişisel olarak yapmayı düşündüğünüz montaj işlemlerinde bazı hatalar yapabilirsiniz. Özellikle vida sıkma ve bağlantı parçalarını monte etme aşamasında uygun güce sahip cihazlar kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde mobilyalarınız sağlam ve dayanıklı bir şekilde monte edilmemiş olacaktır. Montaj işlemleri için tercih ettiğiniz firmaların hızlı servis hizmeti vermeleri önemli bir konudur. Bizde firma olarak uzman ekiplerimiz ile en kısa sürede size ulaşıyor ve mobilya montajı ve de mobilya kurulum işlemlerini tamamlıyoruz.
Mobilya ustalık isteyen bir sanattır. Satın alınan ürünlerin estetik tasarımını bozmadan montaj yapmak için tek ihtiyacınız olan iyi bir mobilya ustası olacaktır. Mobilya montajı veya kurulumu herkesin iyi bir şekilde yapabileceği bir iş değildir. İşte bu nedenle bizi tercih eden müşterilerimiz için en uygun şartlar altında mobilya montaj hizmeti sağlamaktayız. Montaj işlemleri için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Montaj ve kurulum için gerekli olan tüm ekipmanlarımızla en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir