Mi Band 2 Ön Siparişe Başladı

Giyilebilir teknoloji pazarının önemli oyucuncularından biri olan Xiaomi,üçüncü nesil Mi Band 2 akıllı bilekliği geçtimiz günlerde kullanıcısının beğenisine sunmuştu. Bugüne dek dünyada 20 milyondan fazla akıllı bileklik satan Xiaomi, çok geçmeden Mi Band 2’nin ön sipariş sürecini başlattı.

Önümüzdeki günlerde satışa çıkması planlanan Mi Band 2 akıllı bileklikler, ön sipariş olarak GearBest sitesinde satışa sunuldu. 3 bin ön siparişin gerçekleştirildiği Mi Band 2’nin fiyatı ise Xiaomi’nin resmi lansmanında açıklanan rakamın neredeyse iki katı kadar…
mi-band-2

Pazar fiyatı 40 dolar olarak belirlenen Mi Band 2 Çin’de yaklaşık 22 dolardan satışa sunuldu. Ancak ufak bir ayrıntı belirtmekte fayda var; şuanda yapılan ön siparişler sonucu ürün ancak Temmuz ayının ortalarında alıcısına ulaşabilecek.

Mi Band 2 Özellikleri

OLED ekrana sahip olan Mi Band 2, akıllı telefonlarla entegre çalışıyor. Cihazlara Bluetooth aracılığıyla bağlanıyor. 20 gün bekleme süresi olan akıllı bileklik, 1 metre derinlikte 20 dakika boyunca su sızıntılarına karşı direnç gösteriyor. Fitness aktivitelerinizi takip ediyor. Ayrıca kalp atış hızını ölçebiliyor ve uyku düzeninizi takip ediyor.
mi-band-2_

Ülkemiz kullanıcısı ile yaz aylarında buluşması beklenen Mi Band 2, siyah, turuncu, yeşil ve mavi olmak üzere 4 renk seçeneği sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir