matbuu.com ile Herkesin Kendi Matbaası Oldu

Sahip olduğunuz markayı üst seviyelere taşımak için yapabileceğiniz en mantıklı şey reklamlardır. Daha çok kullanıcıya ulaşmanın en basit yolu olan reklamlar, firmanızın kısa sürede bilinirliğini arttırır ve sizi kısa sürede rakiplerinizden ayırır.

Ancak reklam işleri düşünüldüğü kadar basit değildir. Çoğu kez maliyeti yüksek olan bu işlemler özellikle tasarım konusunda büyük bir eziyete dönüşebilir. Reklam için anlaştığınız şirketler istediğiniz broşür, kartvizit ya da ajanda tasarımını sizin istediğiniz gibi yapamayabilir. Bu durum hem boşa harcanmış zaman hem de boşa harcamış para olarak size geri döner.

Peki tasarımlarını kendinizin yapabildiği, üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri bir tık ile yapabildiğiniz ve yaptığınız tasarımları sizin için basıp adresinize kadar gönderen bir site olsa güzel olmaz mıydı? Bizce harika olurdu. İşte tam da bu noktada matbuu.com devreye giriyor.

matbuucom02

1980 yılından bu yana sahip olduğu matbaacılık deneyimini modernize ederek günümüz şartlarına uygun bir hale getiren matbuu ayda 13000’den fazla gönderi yapan güvenilir bir markadır. Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre, Amerikan servisten imsakiyeye kadar geniş ürün yelpazesi mevcuttur.

matbuu.com adresine girip üye olduğunuzda ürününüzü seçmekle işe başlayabilirsiniz. Bu noktada bir karar vermeniz gerekiyor. Çünkü matbuu.com size en iyi tasarımı oluşturabilmeniz için seçenekler sunuyor. İsterseniz bilgisayarınızda bulunan daha önce tasarladığınız bir çalışmayı siteye ekleyebilir ve bunu baskıya gönderebilirsiniz. Dilerseniz daha önce oluşturulmuş taslak tasarımlar üzerinde değişiklik yapabilir dilerseniz de sıfırdan bir tasarım gerçekleştirebilirsiniz. Geri kalan tek şey ise siparişi vererek arkanıza yaslanmak olacak. Çünkü kartvizit, broşür, ajanda ya da kitap ayracı hazırlayıp baskıya göndermek işte bu kadar kolay.

matbuucom04

matbuu.com’u kullanmak için bir şirket olmanıza da gerek yok. Kişisel baskı ürünlerini de kullanabilirsiniz. Instagramınıza yüklediğiniz birbirinden güzel fotoğraflarınız ile bir fotokitap oluşturmaya ne dersiniz? Belki de bir kartpostal tasarımıyla sevdiklerinize yılbaşında, bayramda kart göndermek isteyebilirsiniz. matbuu.com burada da yanınızda…

matbuucom01

Ankara Ostim’den dünyanın her yerine ulaşmayı başaran matbuu.com, ileri teknoloji makineleriyle kusursuz baskılar yapıyor. Dünyanın önde gelen markalarının son teknolojik makinelerini kullanan şirket, müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutuyor. Ürünleri beğenmediğinizde koşulsuz iade garantisi veriyor, güvenli ödeme sistemi ile sizi düşüncelerinizden kurtarıyor ve bunların hepsini 69 yıllık deneyimi ile gerçekleştiriyor.

Kartvizi basımı, ajanda basımı ya da broşür basımı hepsi artık bir tıkla elinizde. Uygun fiyatları ve kaliteli baskıları ile matbuu.com sayesinde artık herkesin kendi matbaası oldu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir