LG V10 Serisinin Devamına Hazırlanıyor

LG, geçtiğimiz yıl tanıttığı V10 modelinin devamı ile karşımıza çıkamaya hazırlanıyor. Peki LG V10 modeli ne zaman tanıtılacak ve özellikleri nasıl olacak? Detaylar haberimizde…

LG, yeni G2 ile birlikte büyük bir yükselişe geçti. Akıllı telefon piyasasının iddialı markalarından biri olan LG, bu alandaki cihazlarına yenilerini eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. Geçen yıl çift ön kamera ve çift ekranı ile dikkat çeken LG V10 modeli oldukça iddialı bir üründü. Özellikle kullanılan özel materyali ve dayanıklılık konusundaki başarısıyla oldukça ön plandaydı.

lg-v10

LG V20 mi geliyor?

2016 yılında ise LG ilk model olarak LG G5 ile karşımıza çıkmıştı. LG bu model ile yeni sektörün bir ilki diyebileceğimiz modüler tasarımı akıllı telefonlara getirmişti. LG’nin bu yıl sunmak istediği bir diğer akıllı telefon ise LG V10’un devam modeli olacak. Henüz ismi konusunda net bir bilgi olmasa da LG V11 ya da LG V20 olma ihtimali oldukça yüksek gibi duruyor.

LG V10’daki tasarım kriterlerinin bu modelde de devam etmesi bekleniyor. Yine çift ekranlı olacağı düşünülen yeni modelde çift kamera sisteminin de olması bekleniyor. Ancak bu çift kamera sisteminin LG G5’teki gibi arkada mı yoksa LG V10’daki gibi önde mi olacağı bilinmiyor.

İşlemci olarak Snapdragon 821 modelinin kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni model ayrıca selefi gibi dayanıklılık konusunda da yine iddialı olacak.

Son olarak gelen bilgilere göre yeni LG’nin Eylül ayında resmiyet kazanması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir