Led Ekran Fiyatları

Led ekran günümüz teknolojisinde ve reklam platformları düzeyinde, en değerli reklam materyallerinden birisidir. Bunun sebebi, etkili bir reklam aracı olmasının yanı sıra, gerçekten pahalı bir reklam aracı da olmasıdır.

Led Ekran Neden Pahalı?

Led Ekranlar, özel bir görüntü teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle büyük meydanlarda kullanılan Led ekranlar, meydanın neresinden bakılırsa bakılsın aynı kaliteli görüntüyü ekrana verebilmek için dizayn edilmişlerdir. Bunun için çok geniş bir ekran boyutu ve özel tasarlanmış led desteğine ihtiyaç olmaktadır. Bu durum da büyük meydanlarda bulunan led ekranların çok daha pahalı olmasına neden olmaktadır. Genel de çok büyük kurumsal firmalar ve belediyeler gibi çok büyük ölçekli yapıların alım gücü olduğu büyük ölçekli ekranların dışında, firmaların ofislerinde, mağazalarında veya showroomlarında kullandıkları orta ve küçük boyutlu ekranlar da mevcuttur. Bunların boyutları, örnek vermek gerekirse bir giyim mağazasının dış cephesinde, mağaza sezon ürünlerinin veya reklamlarının gösterilebileceği büyüklükte olmaktadırlar.

ClaroTr.com adresinde bu konuyla ilgili çok sayıda ürüne ulaşıp bilgi alabilir veya satın alabilirsiniz.
Web adresi: http://clarotr.com/tr

Birçok firma, bu tarz bir reklam teknolojisini satın almak dışında kiralama gibi opsiyonlarla da kullanmaktadır. Belirli bir projenin daha görsel bir şekilde hedef kitleye ulaşmasını düşünen firmalar, büyük meydanlarda bulunan ekranları kiralayabiliyorlar. Ya da bir fuar ortamında ziyaretçilere daha etkin bir şekilde ulaşmak isteyen fuar katılımcıları, küçük veya orta boyuttaki led ekranları kiralamak suretiyle kullanmaktadırlar. Led ekranların fiyatları genel olarak ekranın ebatı ve ölçülerine göre değişmektedir. Bu durumda led ekran kiralama için firmaların kendisinden fiyat teklifi almak gereklidir.

Kiralamak için bu işi uzun süredir yapan güçlü firmalardan FreeLed firmasından bilgi alabilirsiniz.

Web adresi buradadır: http://www.freeled.com.tr/Led-Ekran-Kiralik-Led-Ekran-urn241.html

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir