Küçük İşletmelerin Dostu bizimhesap.com

Mikro işletmelere yönelik her kesimin kullanabileceği online ön muhasebe programı BizimHesap.com, cari, fatura, çek, senet ve stok yönetimi özellikleri ile küçük ve orta ölçekli firmalara inanılmaz kolaylıklar sunuyor. Bizimhesap.com şimdiden onbinlerce kullanıcıya ulaşmış durumda. Bizimhesap.com yetkilileri, küçük işletmelerin tüm ön muhasebe ihtiyacını karşılayan, borcunu, alacağını takip edebileceği, her yerden erişebileceği, faturasını kesip, çekini, senedini kaydedebileceği bir ürün ortaya çıkardıklarını söylüyor.

n5dPq8p

“bizimhesap.com perakende satış özelliği ile artık daha da pratik”

Bunların yanı sıra, yeni eklenen “perakende satış” özelliği ile artık müşteri tanımlaması yapmadan da kullanıcılar satılan ürünleri kayıt altına alabiliyor, böylece kasa ve stoklarını gerçek zamanlı takip edebiliyor. Bu, özellikle küçük ölçekli perakende satış yapan butik, tuhafiye gibi işletmelerin oldukça işine yarayacak bir özellik.

Günlük 1 çay parasına

Orta ve küçük ölçekli işletmelerin dostu BizimHesap.com, ilk ay ücretsiz deneme paketi ile kullanıcının sistemi incelemesine imkan sağlıyor. Ardından “Kullanıcı başına ücret, eğitim bedeli, modül başına para gibi kafa karıştırıcı fiyatlandırma modeli yerine tam paket tek fiyat ile ilerliyor. ‘Günlük bir çay parasına’ sloganıyla, bir aylık kullanımı yıllık pakette fiyatı KDV hariç sadece 23 TL seviyesinde konumlanmış durumda, denemenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir