Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs, yalnızca tatilcilerin değil aynı zamanda birçok iş dünyasının da gözde mekanları arasında yer almaktadır. Bu nedenle bazı iş seyahatleri veya görüşmeleri nedeniyle birçok insan, Kıbrıs sınırları içerisinde belirli bir zaman geçirmek durumunda kalırlar. Yalnızca tatilcilerin değil iş dünyasının da en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında araç kiralama yer almaktadır. Özellikle önemli bazı görüşmeler nedeniyle filo kiralama hizmeti sunan firmaların varlığı, Kıbrıs içerisinde birçok işin çok daha kısa sürede halledilmesini sağlamaktadır.

Kıbrıs, dünyanın en güzel adalarından bir tanesidir. Her sene milyonlarca turist bu ülkeyi ziyaret etmekte, hem Türk hem Rum olma özelliği taşıyan nadide kara parçası için birçok hayal kurmaktadır. Özellikle bünyesinde barındırdığı otellerin yanında casinoları ve devasa kumar platformları ile de yalnızca turistlerin değil, dünya üzerindeki birçok önemli insanın burayı ziyaret etmesi sağlanır. Bu ziyaret sırasında ise gerek duyulan kaliteli ve güvenli bir araçtır. Bu araçları temin eden Kıbrıs’ın en eski ve güvenilir firmalarından KKTC Araç Kiralama, bünyesindeki filosu ile hem uygun hem de hesaplı bir hizmete imza atmaktadır. kktcarackiralama adresi üzerinden hizmet veren ve bu adresten araçlarını tanıtan firma, kiralama koşullarını da sitesinde açıkça belirtmiştir.

Araç Kiralama Koşulları

Profesyonel yapısıyla dikkat çeken firma, araç kiralama koşulları arasındaki ilk önemi yaşa vermiştir. Araç kiralamak için kişilerin 25 yaşın üzerinde ve en az 2 yıllık sürücü ehliyeti olması gerekmektedir. Kıbrıs’taki öğrenciler araç kiralama yapamaz. Belirtilen fiyatlara sigorta, kasko ve KDV dahildir. Tüm araçlarda full kasko bulunmaktadır. Firma hizmeti karşılığında aranan koşulları sitesinde şu şekilde belirtmiştir.

1 – Ehliyet ve Yaş:

Kıbrıs Araç Kiralama Koşulları arasında ilk olarak Ulusal ya da yerel geçerli bir sürüş ehliyetinizin olması, 25 yaş veya üzeri olmanız, en az 2 yıllık sürüş ehliyetinizin olması ve Kıbrıs’ta öğrenci olmamanız gerekmektedir.

2 – Sigorta, Kasko ve KDV:

Tüm sitede belirtilen fiyatlara Sigorta, Kasko ve KDV dahildir. Tüm araçlarımızda full kasko (500 Euro Muhafiyetli Kaza Sigortası) bulunmaktadır. Sadece çarpışma halindeki hasarlarda sigorta şartlarının oluşması durumunda, çarpışma sonucu oluşan hasarın, 500 Euro’luk kısmı sizlerden talep edilir, geri kalan hasarı sigorta şirketi tazmin eder. Muhafiyetli Kaza Sigortası kiralanan aracın çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik, cam ve far) hasarlarını kapsamaz.

3 – Minimum Kiralama Süresi:

Kıbrıs’ta araç kiralama süresi minimum 3 gündür, 1 veya 2 gün için kiralama hizmeti talep edilmesi durumunda müşteri temsilcimizden fiyatları öğrenebilirsiniz.

4 – Ücretsiz Teslimat:

Firmamız Ercan Havalimanı rent a car otoparkında ücretsiz, Girne ve Lefkoşa bölgelerinde ücretli araç teslimat hizmeti yapmaktadır.

5 – Ek Sürücü:

Araç kiralama hizmeti almanız durumunda aracı sözleşmede adı geçmeyen başka bir kişinin kullanması kesinlikle yasaktır, yapılacak sözleşmeye ek şoför yazılması ise ücretsizdir.

6 – Trafik Cezaları ve Yakıt:

KKTC araç kiralama süresi periyodu dahilindeki tüm trafik cezaları sürücünün sorumluluğundadır. Kiralanan araçlar boş depo olarak teslim edilir ve teslim alınır, kullanılmayan yakıtlarında para iadesi yapılmamaktadır. Aracın dolu depo olarak teslim edilmesi durumunda aynı şekilde dolu depo olarak teslim alınır.

7 – Süre Uzatma:

Oto kiralama sürenizi uzatmak istemeniz durumunda en geç 24 saat önceden firmamıza bilgi verilmesi gerekmektedir. Geç bilgi verilmesi durumunda müsaitlik bulunmuyorsa araç kiralama süresi uzatılamaz.

8 – Ödeme:

Alacağınız araba kiralama hizmeti için sizlerden ön kapora, provizyon, senet gibi taleplerde bulunmamaktayız. Kiraladığınız aracı teslim alacağınız zaman sözleşmeniz yapıldığında tüm ödeme peşin olarak nakit ya da kredi kartıyla alınır, araç size hijyenik olarak temizlenmiş ve bakımı yapılarak teslim edilir.

9 – İptal:

Kıbrıs Araç Kiralama şirketleri arasında kurumsal bir yapıda misafirlerine hizmet sunan KKTC Araç Kiralama sizlerden ön kapora almadan rezervasyon hizmeti sunmaktadır. Olası bir iptal durumunda en geç 2 gün önceden iptal talebinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

10 – Hariç Hizmetler:

Araba kiralama hizmeti aldığınızda Cam, Lastik, Ayna ve Farlar sigorta kapsamı dışındadır. Uyuşturucu veya alkollü maddeler kullanılması durumunda yapılacak kazalarda da sigorta kapsam dışı kalmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir