Katlanan Telefon Geliyor!

Akıllı telefon dünyasındaki gelişimler baş döndürücü hızla ilerliyor. Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung, akıllı telefon anlayışını değişime uğratacak bir hamleye hazırlanıyor.

Project Valley İsmi Dolaşıyor!

Teknoloji çevrelerinde büyük bir merak hakim. Bunun da en büyük nedeni teknoloji devi Samsung’un Project Valley adı verilen katlanabilir akıllı telefon teknolojisinde önemli bir yok kat ettiği söylentileri oldu.

Güney Koreli firma Samsung’un anavatanında ortaya atılan iddia önemli kişiler tarafından dillendiriliyor. Samsung tarafından bu yılın sonuna doğru katlanabilir ekran panelleri seri bir şekilde üretlecek diye belirtiliyor.

Samsung katlanabilir akıllı telefonun en büyük özelliği ekran anlamında 5 inçlik bir görüntü sunması ve açıldığında 7 inç büyüklüğünde bir tablete dönüşmesi. Bu da büyük bir avantaj anlamına geliyor.

Project Valley adı verilen bu çalışmada Samsung katlanabilir akıllı telefon gücüü Snapdragon 820 yonga setinden alacak. Cihazın RAM kapasitesinin 3 GB olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Bakalım heyecanla beklenen Samsung katlanabilir akıllı telefon ne zaman hayatımıza girecek ve hayatımızda ne gibi değişikliklere yol açacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir