İşte Meizu Akıllı Saatin Resmi Görüntüleri!

Meizu’nun akıllı saatinden nihayet sızıntı geldi. Basın görüntüleri sızdırılan akıllı saat ne zaman tanıtılacak ve tasarımı nasıl olacak? Detaylar haberimizde…

Meizu, akıllı telefon dünyasında yükselişini sürdürüyor. Meizu, bu sefer de bir akıllı saat ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çin’in en büyük sosyal medya platformu Weibo, Meizu’nun yeni akıllı saatine ait ilk görüntüleri yayınladı. Bu görüntülerde saatin tasarım detayları net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Meizu’nun geliştirdiği bir arayüz ile gelecek olan akıllı saat, özelleştirilebilir saat yüzlerine sahip olacak. Ayrıca kullanıcılar akıllı telefonları ile çektikleri görüntüleri dilerlerse akıllı saatlerinde arka plan olarak kullanabilecek.

Meizu akıllı saat özellikle şık görünümü ile oldukça ilgi çekiyor. Akıllı saate siyah ve kahverengi deri kayışlar eşlik ediyor. Saatin sağ tarafında üç adet fiziksek kontrol butonu mevcut.meizu-smartwatch-524x1024

Meizu akıllı saate iki adet Cortex-A5 çekirdekten oluşan Rockchip RK6321 işlemcisi güç veriyor. Akıllı saat ayrıca telefondan gelen bildirimleri görüntülüyor, günlük aktivitelere ait verileri ilgili uygulamalarla telefona aktarabiliyor.

Diğer Meizu ürünleri gibi akıllı saatin fiyatının da uygun olması bekleniyor. Meizu akıllı saat 10Ağustos’ta tanıtılacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir