İşte İki İşletim Sistemli Holophone!

Çinli üretici Akyumen, Holophone isimli yeni bir telefon üretti. Bu telefon, hem Android hem de Windows 10 bilgisayar sürümü ile çalışabiliyor. Detaylar haberimizde…

Çinli üreticiler akıllı telefon pazarında farklılık yaratmayı sürdürüyor. Akyumen isimli akıllı telefon üreticisi şirket, Windows 10 bilgisayar sürümünü ve Android işletim sistemini bir araya getirdi. Bugün çevremizde gördüğümüz akıllı telefonlardan çok farklı olan Holophone, 7 inçlik 1080p çözünürlüklü ekrana sahip. 4 GB RAM ve 128 GB dahili hafızası bulunuyor. Akyumen Holophone 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip.

akyumen-hololens-1

Buraya kadar herşey bildiğimiz akıllı telefonlarda bulunan özelliklerden. Ancak Holophone’u diğerlerinden ayıran özelliği var. Holophone, dahili bir projeksiyona sahip ve hem Android Lollipop sürümüne hem de Windows 10 bilgisayar sürümüne sahip.

Dört çekirdekli Intel Atom 8300 işlemciyi kullanan Holophone, LTE destekli model 2910 mAh bataryayı bünyesinde bulunduruyor. Dahili projeksiyonu 100 inçlik büyüklüğüne kadar ulaşabiliyor.

1 Eylül’de satışa sunulacak olan akıllı telefonun satış fiyatı ise 600 dolar olarak belirlenmiş durumda. Ancak ürünü özel aksesuarlarıyla birlikte almak isterseniz bu fiyat 950 dolara kadar yükselebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir