iPhone 7 Bataryası Sızdı!

Yayılan yeni söylentilere göre iPhone 7’nin bataryası iPhone 6S’ten daha büyük olacak. Apple firmasının çıkaracağı yeni silahı hakkında çıkan bu farklı söylenti gündeme bomba gibi düştü. Herkes pür dikkat gelecek yeni açıklamaları bekliyor.

PİLİ İYİLEŞTİRİLİYOR

Android işletim sistemi kullanan telefonlar ile karşılaştırıldığında Apple firmasının üretimi olan telefonlar pil açısından hep ofsayt pozisyonunda kalmaktaydı. Öyle ki Apple kullanmaya başlayan Android kullanıcılarının her zaman sorduğu bir soru haline gelmiştir “Bu pil nasıl yetecek?” sorusu.

Bu sorundan firmanın da rahatsız olması üzerine bu konuda köklü değişimler yapmaya başlayan Apple, şimdilerde çıkan söylentilere göre iPhone 7 modeli için üretim konusunda sınırlarını zorluyor ve diğer ürünlerinin bataryalarından oldukça büyük bir batarya üretiyor.

iphone-7-2
iPhone 7 Bataryası Kaç mAh Olacak? 

Çin’den yayılan söylenti Ubergizmo’nun haberinden alınan bilgilere dayanılarak, iPhone 7, iPhone 6s’ten daha büyük bir performansa sahip bir batarya üretimi yapmak için kolları çoktan sıvadı. iPhone 6S bataryaları 1715 mAh performansına sahipken iPhone 7 bataryaları 1735 mAh performansa sahip olacak. Bunun yanı sıra iPhone 6S Plus 2750 mAh performasına oranla iPhone 7 Plus 2810 mAh performansa sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir