Instagram’a Görüntülü Konuşma Özelliği!

Son zamanlarda yeni özellikleri ile dikkat çekmeye devam eden İnstagram, bu sefer de uzun zamandır beklenen görüntülü konuşma özelliği ile kullanıcıların karşısına geçti. Beklenen bu hamle ile beraber görüntülü konuşma yapılabilecek ve adeta kullanıcıların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hale geldi.

İNSTAGRAM GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA NASIL YAPILIR?

Öncelikle görüntülü konuşma yapmak için Direct üzerinden seçtiğiniz kişinin sayfasına giderek, sağ üst köşede bulunan video kamera ikonuna tıklamanız gerekiyor. Yani yalnızca seçtiğiniz kişiyle mesajlaştığınız sayfaya gitmeniz yeterli olacak. Ancak bu özelliğin aktif olabilmesi için Instagram’ın en son sürümünün telefonunuzda olması gerekir. Güncelleme yaptıktan sonra bu özellik sizin için de aktif hale gelecektir.

Yalnızca karşılıklı konuşma değil aynı zamanda 4 kişiye kadar grup görüntülü konuşma imkanı sunan İnstagram, kullanıcılarını bu özellik ile mutlu etmeye devam ediyor. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan bu özelliği birçok kullanıcının severek kullanılacağı düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir