Huawei P9 Ön Siparişte!

  Huawei P9 tanıtıldığı ilk andan beri büyük bir ilgi gördü. Türkiye’de ki satış fiyatı da önceden açıklanan Huawei P9, nihayet uzun sürenin ardından satışa çıkıyor. Ön siparişe açılan cihaz şuan 2399 TL’ye satışta.

  Huawei P9’u hem gittigidiyor.com adresinden hemde Huawei’in resmi sitesinden ön siparişle alabiliyorsunuz. Ayrıca ön sipariş ile Huawei P9 alan kullanıcılara sınırlı sayıda üretilen Harman Kardon markalı bluetooth hoparlör hediye geliyor. Yaklaşık 550 TL değerindeki bu hoparlör oldukça başarılı olduğundan ön siparişi daha cazip hale getiriyor. Huawei P9 özelliklerine bakacak olursakta şu şekilde.

12 megapiksel çözünürlükte Leica imzalı P9 kamera bulunduran cihaz, 4K çekim yapmayı desteklemiyor. Ön tarafta da 8 megapiksellik bir kamera barındırıyor. Son dönemde görmeye alışkın olduğumuz parmak izi okuyucusu Huawei P9’da da bulunuyor. İşlemci tarafında gücünü 2.5 GHz hızındaki Kirin 955’ten alıyor. Cihazda 3 GB RAM bulunuyor. 3000 mAh’lik bataryaya sahip cihaz kullanıcılara uzun bir pil ömrü vaad ediyor. Android 6.0 Marshmallow ile gelecek olan Huawei P9’a artık ön sipariş ile ulaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir