Huawei CEO’u Hakkında İnanılmaz Skandal!

Huawei markası şu zamana kadar 2015 yılında Huawei Watch ve daha yakın bir zamanda Huawei Watch 2 olmak üzere 2 tane Android Wear akıllı saat satışa sundu. Bununla beraber şirketin mevcut lideri, akıllı saat sektörünün başarılı olacağından oldukça emin görünüyor.

Güney Çin Morning Post’a göre Huawei CEO’su Eric Xu Zhijun, ,”Akıllı telefonlar varken akıllı saatlerin ne için kullanıldığı konusunda her zaman şaşkınım” dedi ve skandal bir yoruma imza attı. CEO’nun bu sözleri Huawei’nin 2017 Global Analist Zirvesi kapsamında olay oldu.

Huawei CEO’su giyilebilir akıllı cihazların geleceğini sorgulaması ile kullanmayı hayal bile etmediğini dile getirmiş oldu. Dünyanın farklı bölgelerinden gelen analistler ve muhabirlerle yapılan oturumlarda “Bu nedenle, Huawei’deki akıllı gözlem ekibi fikirlerini bana büyük bir heyecanla sunduğunda, onlara pazardaki somut ihtiyaçlar olup olmadığını değerlendirmeye çağırıyorum” dedi. Huawei, 2 tane akıllı saat üretmesine rağmen bu teknolojinin gerekli olup olmadığı konusunda fazla emin gibi görünmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir