HB Ring ile Sevdiğinizin Kalp Atışları Parmağınızda

HB Ring isimli akıllı yüzük, sevgilinizin kalp atışlarını anlık olarak hissetmenizi sağlıyor. Sizin kalp atışlarınızı da sevgilinize gönderiyor.

Akıllı cihazların artık hayatımızın her yerinde olduğunu söylemek mümkün. Tam anlamıyla romantik çiftler için üretilmiş olan bu yeni yüzükte akıllı cihazlardan biri… HB Ring isimli akıllı yüzük, sevgilinize kalp atışlarınızı gönderiyor. Hatta bununla da kalmıyor çeşitli mesajlarda göndermenizi sağlıyor.

2c6809f58f3ee5873de48412624b10f8e059b5b6

Paslanmaz çelikle korunan bu yüzük, tamamiyle safir kristal gövdeden oluşuyor. Şık tasarımının yanı sıra akıllı olması da dikkatleri üzerine topluyor. HB Ring sayesinde nabzınızı anlık olarak yüzüğü takan sevgilinize gönderebiliyorsunuz. Ayrıca yüzüğün üzerinde bulunan kırmızı ışığı yakarak “Seni özledim.”, “Seni düşünüyorum.” gibi mesajlar gönderebiliyorsunuz. Siz mesajınızı gönderdiğinizde ise sevgilinizin yüzüğnde de bulunan kırmızı ışık yanıyor.

2 Ağustos itibariyle ön siparişe çıkan HB Ring, akıllı telefon uygulamasıyla kontrol edilebiliyor. Yüzüğün giriş modeli ise 600 dolardan satılıyor.

Yüzükle ilgili yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir