Hayat Boyu Unutulmayacak Tatil

Yaz aylarının gelmesi ile herkes tatil planlarını yapmaya başladı. Bu tatil planlarında en çok yer alan yerli tatil bölgeleri arasında ise Antalya bulunuyor. Antalya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’inde yer alan, yüksek sıcaklığa, uzun kumsallara ve eşsiz tatil mekanlarına sahip olan bir şehirdir. Her yıl yurt içi ve yurt dışından pek çok misafiri ağırlayan ve güzellikleri ile hayranlık uyandıran Antalya, turistik bölgeler arasında en bilineni ve en güzeli olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle bu şehirde birbirinden farklı oteller, tatil köyleri, tatilcilere özel olarak düzenlenmiş yiyecek-içecek yerleri ve daha birçok hizmet sunan yer açılmıştır. Sürekli olarak turistik anlamda gelişen Antalya’da otel hizmetleri yetmemeye başlamıştır. İnsanlar dış mekanlarda da aynı özeni görmek istediğinden birçok restoran veya lokanta hatta unutulmaz Antalya gecelerine anlam katacak meyhaneler, hem kültürel devamlılığı sağlamakta hem de otantik bir eğlence sunmaktadır.

Sıcak yaz akşamlarında Antalya’nın keyfi, biraz nostaljiye gitmekle çıkar. Hem nostalji seven Türkler, hem de Türk nostaljisinden keyif alan turistler, Antalya’daki meyhanelerde kaliteli hizmetlerle karşılaşmaktadır. Türk sanat müziği nameleri arasında meşhur Türk rakısının getirdiği hafif mayhoşluk ve benzersiz bir eğlence ziyafeti… Bu güzellik Antalya’dan başka hiçbir yerde olamaz sanırım. Antalya’nın doğal güzellikleri ile meşhur en çok tercih edilen ilçelerinden bir tanesi Kaş’tır. Her sene binlerce turist, doğal güzelliklerle turistik mekanları benzersiz şekilde bir araya getiren Kaş’a gelir. Ayrıca Antalya’daki meyhane gecelerinin tadı Kaş’ta bir başkadır. Kaş meyhane alanında birçok yerli turist arasında da nam salmış durumdadır. Bu nedenle Akdeniz’in en gözde yerlerinden bir tanesini ziyaret etmeden buradan ayrılmak büyük haksızlık olur.

Kaşta Gezilecek Yerler

Antalya’nın en batısında yer alan Kaş, bir yandan Türk ezgileri bir yandan Yunan ezgileri ile yoğrulmuştur. Bünyesinde de birçok tarihi unsur barındırmaktadır. Bunların yanında Kaş’ta gezilecek yerler saymakla bitmez. Etrafında 6 tane mağarası mevcuttur ve bunların en ünlüleri; Mavi Mağara, Aşırlı Adası Deniz Mağarası ve güvercinleri ile ünlü olan Güvercinlik Mağarası’dır. Kaş’ın Gömbe ve Kalkan beldeleri son yıllarda giderek artmaktadır. Turizm sektörüne yön verecek kadar güçlü olan Antalya, Kaş sayesinde doğal güzelliklerini de ziyaretçilerine sergileyebilmiştir.

Antalya Kaş’ta bir meyhaneye gitmek isteyenler, hem doğal güzelliklerin hem turistik mekanların tam ortasında nostalji ile buluşarak hayatlarında unutulmayacak bir gün geçirmek isteyenler için Sardelaki tüm hizmetlerini sunmaktadır. Sardelaki, Kaş’ın en güzel meyhanelerinden bir tanesidir. Zengin menüsü, kusursuz hizmetleri ve bulunduğu konumdaki manzara nedeniyle Kaş’a gelen birçok ziyaretçi buraya uğramadan edemez. Ayrıca birçok önemli organizasyona da ev sahipliği yapabilen Sardelaki hakkında tüm detaylar www.sardelaki.com adresinde bulunmaktadır.

 

Eğer yolunuz Kaş’a düşerse, cennetin bir parçası ile tanışmış olursunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir