Güzel sözler sevgiliye söylenmek içindir

“Sana söylediğim en güzel söz, henüz söylememiş olduğum sözdür” demiş büyük şair Nazım Hikmet..  Tabii, o büyük şair bunu sevdiğine söyleyecek söz bulamadığından değil, güzel sözler arasından , aşk sözleri arasından  seçim yapamadığından söylemiş olsa gerek… İçimizde sevgisini olduğu gibi ifade edebilen kaç kişi vardır ki? Erkekler açısından ele aldığımızda;  küçüklükten bu yana duygularını, hissiyatlarını ve iç dünyalarını gizlemeye eğilimli olarak yetiştirildiklerinden; bir de işin içine sevgi ve aşk girince,  sevgiliye güzel sözler bulup da  hislerini ifade etme konusunda işler sarpa sarar, çoğunluk eline yüzüne bulaştırır ve karşı tarafın kafasının da karışmasına neden olurlar..

Sevgiyi ifade etmenin söyleme dışında da yolları vardır. Örnek vermek gerekirse; çiçekleri ,şarkıları aşkınızı ve  sevginizi karşı tarafa söyleme konusunda aracı yapabileceğiniz gibi yine  sevginizi direkt olarak söylemek yerine aşk sözleri bulup, küçük kağıtlara yazarak sevdiğinizin görebileceği yerlere koymak da sevgiyi ifade ediş tarzıdır. Üstelik direkt değil dolaylı olduğundan işin içine biraz da heyecan katar..

Güzel sözler bulma konusunda, hele de sevgiliye güzel sözler bulma konusunda internet tam bir okyanus  görevi görüyor, size aşk sözleri dünyasını sunuyor. Bu dünyadan bir nehir de www.eguzelsozler.com olmuş, size doğru akıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir