God of War Oynanış Videosu Yayınlandı!

Sony, E3 2016 konferansı esnasında oldukça etkileyici sunumuyla beraber tanıtılmış olan God of War adlı oyun takipçilerin oldukça ilgisini çekti. Kısa süre önce yayınlanmış olan oynanış videosu ile bir çok dikkat çeken nokta olmasına rağmen zirveyi sabit kamera kullanmak yerine Third Person Shooter (TPS) kamera kullanılması oldukça dikkat çekti.

Yüksek düzeye sahip grafikleri bir yana oynanma kolaylığı ve serbest kamera açısı üzerinde yapılan çalışmaları duyuran God of War adlı oyun, bir önceki versiyonunun üzerine geliştirme yapılarak değil de sıfırdan hazırlandı.

God of War serisi olarak değil de yeniden yayınlanması oldukça dikkat çekti. Hikayenin de sıfırdan başlaması oynayanlara güzel bir deneyim yaşatacak. Yeni oyunun hikayesi Nordic mitolojisini konu almakta. Kaynak sızıntılar olmasına rağmen hala karakterler hakkında detaylı bilgi verilmedi.

Üretici Sony firması üzerinden yepyeni God of War adlı oyunu için herhangi bir tüyo verilmedi. Ancak paylaşılan video birçok oyuncuyu büyüledi.

İşte God of War adlı oyunun tanıtım videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir