Game of Thrones’un Pokemon GO Versiyonu mu Yapılacak?

Son zamanların fenomen oyunu olan Pokemon GO, Game of Thrones evrenine mi katılacak? Archit Bhargav’ın yaptığı açıklama fanlar üzerinde heyecan yarattı.

Geçtiğimiz 1-1.5 ayın fenomen oyunu Pokemon GO ve yılların fenomen dizisi Game of Thrones… Bu ikisini bir araya getiren birşeyler olsa tadından yenmez gibi sanki değil mi? Niantic’in geliştiricilerinden biri olan Archit Bhargav bizi bu konuda oldukça heyecanlandırdı. Zira Bhargav, en büyük hayalinin bu iki fenomenin bir arada olduğu bir oyun olduğunu açıkladı.

Game-of-Thrones-Pokmon-Go-logo-Header-810x456

Bu açıklamanın resmi bir bağlayıcılığı yok ancak bu hayali duymak bile her iki fenomenin severlerini heyecanlandırdı. Ayrıca yakın kaynakların verdiği bilgilere göre bu açıklamanın altında iki yapımcı şirketin arasında bir pazarlık olduğu yatabilir. Hatta Niantic’in, söz konusu oyunun isim hakkını almak için şimdiden ciddi bir çalışma içerisinde olduğu iddia ediliyor.

Bir tarafta Stark’lar, Lannister’ler bir tarafta Ak Gezenler… Siz ne dersiniz, eğer Pokemon GO ve Game of Thrones bir araya gelseydi nasıl bir oyun ortaya çıkardı?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir