Galaxy Note 7’nin Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 7 cephesinden en çok merak edilen konu olan fiyat bilgisi ile ilgli güvenilir kaynaklardan bilgiler geldi. Peki Galaxy Note 7’nin fiyatı ne kadar?

Öncelikle belirtmekte fayda var, görünüşe göre Galaxy Note 7’nin düz ekranlı modeli olmayacak. Böylece Galaxy Note 7, edge takısı olmayan ilk kavisli Samsung telefonu olacak.

Çift taraflı kavis ekran, Galaxy Note 7 ile birleşince fiyatta ister istemez yukarılara çıkıyor. Samsung konusunda güvenilir haberleri ile bilinen SamMobile sitesinden, yeni Galaxy Note 7’nin fiyatı konusunda bilgiler geldi.

Sitede yer alan habere göre, Samsung Galaxy Note 7, Avrupa’da 849 euro’dan satılacak. Bu fiyat bugünkü kurdan bakıldığında yalaşık 2.715 liraya denk geliyor. Bu fiyat kimilerini sevindirse de şöyle üzücü bir detay var; Galaxy Note 7’nin Avrupa fiyatı Galaxy S7 edge’den 50 euro fazla. Galaxy S7 edge zamanında ülkemize 3.299 liradan girmişti.

Açıklanan bu fiyat, Galaxy Note 7’nin 64 GB’lık modeli için. ayrıca 126 GB ve 256 GB depolama alanına sahip modelleri de olacak.

galaxy-note-7-dual-camera

Galaxy Note 7 Özellikleri

Özelliklerine bakacak olursak;

-5.7 inç Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran

-6 GB RAM

-microSD kart desteği

-USB Type-C

-Suya dayanıklı kasa

-4.000 mAh kapasiteli pil

-Exynos 8893 ve Snapdragon 820/Snapdragon 821 işlemciler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir