Galaxy Note 7 Kılıf Satışları Başladı

Galaxy Note 7’nin kılıf satışları başladı. Görselleri yayınlanan kılıflar, telefonun tasarımı için büyük detaylar ortaya koyuyor.

Galaxy Note 7’nin donanım özellikleri ile ilgili sızıntılar uzun bir süredir devam ediyor. Bu sefer ki sızıntı ise tasarım odaklı… İngiltere merkezli aksesuar satıcısı MobileFun, yine bir telefon tanıtılmadan kılıflarının satışını başlattı.

3

Samsung’un yeni modeli Galaxy Note 7 için kılıflar 20 dolardan başlıyor. Bu kılıfların telefonun tasarımı ile ilgili bize verdiği en temel bilgi ise, kavisli ekranların yolda olduğu yönünde. Galaxy Note 7’nin Galaxy S7 Edge’e benzer bir modelle karşımıza çıkacak olması kuvvetle muhtemel. S-Pen ise uzun süredir bulunduğu yeri koruyacak.

1

Galaxy Note 7, 3.600  mAh kapasiteli pil ile çalışacak. Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED eranının boyutu ya 5.7 inç ya da 5.8 inç büyüklüğe sahip olacak. İşlemci olarak ise Snapdragon 821 ve Exynos 8893’ten güç alacak.

2

İris tarayıcısı, Android 6.0.1, yenilenmiş TouchWiz arayüzü, hafıza kartı desteği, USB Type-C bağlantı şekli, 6 GB RAM ve yenilenmiş bir S-Pen kalem ile Galaxy Note 7, kullanıcısının merak konusu olmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir