En Çok Tercih Edilen Hava Yolu Firması: Pegasus

Türkiye’deki birçok başarılı hava yolu şirketleri arasında en dikkat çekenlerden bir tanesi de Pegasus’tur. Pegasus, bünyesindeki çok sayıda uçağı, insanlara sunduğu uygun fiyatlı biletleri, hizmet kalitesi ve sunduğu birçok avantaj ile, insanların uçak seyahatlerindeki tercihlerinde yer alıyor. Özellikle önceden alınan uçak biletleri için ciddi anlamda büyük kampanyalar yapan ve birçok insanı otobüs yolcuğundan uçak yolcuğuna geçmesini sağlayan Pegasus, bünyesindeki çalışanların profesyonelliği ve kalitesi ile de dikkatlerden kaçmıyor.

Pegasus Hava Yolları hakkında son çıkan bazı haberlerde, bünyesinde bulunan yaşlı boeing 737 uçaklarını elden çıkararak, tamamen yeni Airbus uçaklarla hizmet vermeye devam edeceği belirtildi. Yani pegasusun uçak filosunda ciddi bir operasyona ve yenilenmeye gideceği söylendi.

Pegasus’un CEO’su Mehmet Nane’nin yaptığı bazı açıklamalarda Pegasus’un A320neo modellerinden çok daha fazla sipariş vereceği ve gelecek üç yıl içerisinde yeni uçaklardan 18 tanesinin daha filoya dahil olacağı açıklandı. Böylece 2020 yılında Pegasus filosunun tamamının A320neo uçaklarından oluşması bekleniyor. Ayrıca Mehmet Nane, uçak sayılarını 100’e çıkarmak istediklerini de belirtti. Firmanın sürekli olarak gelişim içerisinde olması da bu tür haberlerle kanıtlanıyor. Özellikle daha yeni ve daha kaliteli uçakları ile hizmet verme isteğinde olan Pegasus, yıllar içerisinde Türkiye’de çok önemli bir noktaya gelmeye hazırlanıyor.

Özellikle birçok insanın sunduğu kampanyalardan dolayı tercih ettiği Pegasus, aktif çalışma yöntemi ve çalışan sayısının fazlalığı sayesinde gerçekleştirdiği çok fazla uçuş arasında herhangi bir soruna mahal vermeden bugüne kadar kaliteli başarılar elde etmiştir. Küçük havalimanlarına dahi uçak kaldıran ve müşterinin ihtiyacına göre hareket eden Pegasus, düzenlediği kış kampanyaları ile insanların kısa sürede sevdiklerini kavuşmasını sağladı. 40 ülkede 101 farklı noktaya ulaşım sağlayan firma hakkında çok daha detaylı bilgiler, seferler, bilet fiyatları ve daha pek çok avantajı pegasusucak.com adresinde yer almaktadır.

Her yıl insanların uzun mesafeyi kısa sürede gitmesini sağlayan ve bu hizmet karşılığında neredeyse otobüs fiyatlarından çok daha uygun fiyatlar talep eden Pegasus, günden güne yolcu sayısını artırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir