En Çok Tercih Edilen Davetiye Modelleri

Düğün hazırlıkları yaparken pek çok ayrıntı ile uğraşılmakta. Bunların arasından en önemlisi ise davetiyeler. Davetiye sayesinde sevdiklerinize mutluluğunuzu ilan etme fırsatını yakalamış oluyorsunuz. Bu yüzden düğününüz için seçeceğiniz davetiye modeli çok ama çok önemli oluyor. Hayatınızda bir kez tadacağınız bu güzel duyguları en iyi şekilde ifade etmek lazım. Bu yüzden en iyi davetiye modellerini seçerken iyice araştırma yapılmalı ve ona göre karar verilmelidir. Piyasada pek çok düğün davetiyeleri bulunmakta ve bunlar arasından seçim yapmak gerçekten çok zor. Gelin ve damat adaylarının işini kolaylaştıracak armoni davetiyelerde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. . En çok tercih edilen trend modellere bakarak modaya uyum sağlayabilir ve herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Davetiyeniz hakkında olumsuz bir yorum almamak istiyorsanız armoni davetiyelere mutlaka göz atmanızı öneririm. Şimdi sizler için armoni davetiyedeki birbirinden güzel ve en çok tercih edilen davetiye modellerini şimdi sizler için tanıtacağım.

Pembe Çiçekli Davetiye

Düğününüz için seçebileceğiniz en güzel davetiyelerden biri de çiçekli olanlar. Özellikle pembe ve tonlarının hâkim olduğu bu davetiye en çok tercih edilenler arasında. Kare şeklinde olan bu davetiyenin ortasındaki yuvarlak boşluğa denk gelecek şekilde isimlerinizi yazdırarak ortaya çok hoş bir görüntü çıkmasını sağlayacaksınız. Sonsuza kadar saklanacak olan bu davetiyeyi her baktığınızda hoşnut kalacak ve seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

DANTELLİ DAVETİYE

Bu yılın en moda ve en göz alıcı davetiye modellerinden biri de dantelli davetiyeler. Hem çok şık hem de çok şirin duran bu davetiye modelleri sizlerin isimleri ile buluşunca ortaya daha harika bir sonuç çıkacak. Üstünde bulunan fiyonk ile de daha şirin hale gelen bu davetiye modelini armoni davetiye aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

AŞK DOLU DAVETİYE

Sevdikleriniz ile bu mutlu gününüzü paylaşırken aynı zamanda aşkınızı da yansıtabilmeniz bu davetiye ile mümkün. Davetiye üzerinde sizi yansıtacak olan çiftin el ele bir yolda yürümesi, aşkınızdan vazgeçmeyerek ömür boyu birlikte olacağınızı belli edebilirsiniz. Oldukça romantik olan bu davetiye modeli armoni davetiyeler aracılığı ile sizlerle.

EV FİGÜRLÜ DAVETİYE

Armoni davetiyenin sizlere sunduğu harika bir davetiye modeli daha. En çok tercih edilen modellerden biri olan “evleniyoruz” yazılı bu davetiye hem çok şirin hem de çok güzel. Üzerinde ev figürü bulunan bu davetiye tam da gerçek bir düğün davetiyesi. Oldukça beğenilen bu davetiye modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir