Dominations artık Türkçe!

Dominations, Android ve iOS platformlarında yaklaşık 1 yıldır oynanabiliyor. Ünlü strateji oyununa Türkçe dil desteği geldi ve beraberinde pek çok yenilik… İşte detaylar!

Hem yeni özelliklerin hem de dil paketlerinin eklendiği ünlü strateji oyunu Dominations severlerine yeni yüzüyle merhaba diyor. Rise of Nations yapımcılarının ürettiği Dominations, taş çağından uzay çağına uzanan bir stratejik deneyim sunuyor.

dominations-turkce-dil-destegi

Dominations artık Türkçe!

Pek çok yeni özelliğin yani sıra Dominations’a İtalyanca ve Türkçe dil desteği de eklendi. Oyunu oynamak için dil desteği bekleyen ya da oyunu oynadığı halde “Türkçe olsa ne iyi olur.” diyen Dominations severler artık istediklerine sahip olacaklar.

Yeni özellikler!

Oyuna Türkçe dil desteği ile birlikte Osmanlı İmparatorluğu’nun onuncu padişahı olan 1. Süleyman da eklendi. Dünya savaşı ve savaşlar ile alakalı listelerde de güncellemesi bulunan Dominations, genel hatlarıyla sağlam güncellemeleri ile oyunseverlere farklı bir deneyim sunuyor. Oyun içindeki taktikler arasında Decoy adında yeni bir taktikte var. Ayrıca oyundaki tanklarınızı da daha fazla geliştirebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir