Çilingirin teknolojik olanı: Uysal Anahtar

Hayatımızda çoğu zaman varolduklarını bile farketmediğimiz bir meslek grubu olan anahtarcı/çilingir ile  ancak ve ancak yeni eve taşındığımızda ya da anahtarımızı kaybettiğimizde veya kapının arkasında takılı iken kapıyı kapatıp çıktığımızda tanışırız..

Çoğu zaman bu anlar mutlak panik anlarıdır, zira evde unutmuş olduğumuz anahtar dolayı evimize giremeyiz, daha da önemlisi kapımızı kilitleyemeyiz neticede güvenlik açığı olur ve  hırsızlar için de fırsat çıkar değil mi? İşte bu gibi sorunlu anlarımızda canhıraş aradığımız  meslek grubudur çilingirler.. Üstelik haftanın 7 günü ( haftasonları tabii ücret de ona göre olur:) ) hizmet verirler.

Aslında çok önemli bir iştir yaptıkları, ancak meslek anlamında işinde bu kadar titiz olan bir çilingir daha görmedim sanırım. İsmi Uysal Anahtar; çilingir dediysem; anahtar ve kilit üzerine aklınıza gelebilecek her tür çözüm işini yapıyorlar. Uysal Anahtar‘da ilk dikkatimi çeken der mesleki hassasiyetleri ve müşteri odaklı olmaları sonucu yapmış oldukları derli toplu internet siteleri oldu. Öyle ya,  tanıdığınız kaç çilingir internet sitesi yaptırıp da işine bu kadar önem veriyordur?  Bunun dışında 7/24 açık olmaları, hizmet alanlarının geniş olması; özellikle işyerlerinin konumu gereği İkitelli çilingir ve İkitelli organize sanayi çilingir işlerinde akla gelen ilk firma olması da cabası… Uysal Anahtar;   merkezi İkitelli’de olmakla birlikte Başakşehir ve Halkalı’da şubeleri bulunan, gayrimenkulden perakende sektörüne, medyadan kurye şirketlerine kadar dev markalarla çalışan, teknolojiyi özümsemiş  kurumsal bir firma olarak çilingir mesleğinin önemini bize hatırlatıyor…

Uysal Anahtar iletişim bilgileri:

Tel : 0212 471 20 24
Cep : 0 532 306 77 88
E-mail : info@uysalanahtar.com
Uysal Anahtar’ın yeri nerede derseniz;

 

Haritayı büyüt

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir