Call of Duty’nin Yeni Oyunu Tanıtıldı

Dünyada en popüler oyun yayıncı firmalarından biri olan Electronic Arts, yayınlamış olduğu Call of Duty serisine Infinity Ward ile geliştirilmiş olan yeni oyunlardan olan Call of Duty: Infinitie Warfare yayımlanan bir fragman ile oyun meraklılarına sunuldu.

Bundan önceki Call of Duty serisindeki ilk oyun olan Modern Warfare serileri ve Ghosts oyununun geliştiricisi olan Infinity Ward, bu yıl gelecek olan oyunun da geliştiricisi olmayı başardı. Bir süredir paylaşılmakta olan sızıntı bilgileri tescil etmiş oldu. Bu oyun ile birlikte hikayenin öncesini unutup yepyeni bir yolculuğa çıkacağız.

Oyuncular arasında oldukça popüler olan bu oyunun hem oynayıcı oranı yüksek hem de izleyici olanı. Twitch  ve YouTube üzerinden yapılan yayınlar ve yayınlanan videolara gösterilen ilgi oldukça büyük. Call of Duty’nin diğer oyunlarına bakılırsa yeni oyunun hikaye çizelgesinden çıkıp tamamıyla uzayda geçmesi oyunun sevenleri tarafından fikir ayrımlarına maruz kalmış bulunmakta. Bir kitle bu farklı yolculuğu severken bir kitle ise bunu sevmedi. Bu haberlerin yanı sıra Call of Duty: Indinite Warfare adına yayınlanmış olan fragmanda Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered adlı sürümü görülmekte. Yeni oyunun Legacy Edition sürüm, ön sipariş ile satın alan kişilere hediye edilecek. Ayrıca Remastered sürümün satışa çıkıp çıkmaması henüz belirtilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir