Bir E-ticaret Sitesi Kurmak Ne Kadar Zor Olabilir ki….

Dünyanın dört bir yanında e-ticaret oldukça gelişti ve yaygın bir biçimde kullanılıyor. Teknolojinin cebimize kadar inmesi, bankacılığın gelişmesi ve kısıtlı olan zamanımız bunun en büyük nedenlerinden biri… Oturduğumuz yerden alışveriş yapmanın verdiği keyif ve rahatlık hiçbir yerde yok. Bir tık ile istediğimiz şeyi kapımıza kadar getirebiliyor olmamız zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.

webtasarim-comicerik

Ancak bugünkü yazımızda size e-ticaret sitesinden karlı bir alışverişi değil bir e-ticaret sitesi kurmak için yapılanlardan bahsedeceğiz ve elbette ne kadar kolay olduğundan… Var olan işini e-ticaret sistemine taşımak isteyenler ya da iş hayatına bir alışveriş sitesiyle el etmek isteyen başarılı ve genç girişimciler için az bulunur bir site webticaretim.com… Profesyonel ekibiyle ve sağlıklı çözümleriyle işinizi en iyi yansıtan siteleri sizin için hazırlıyor ve siz hiçbir şeyle uğraşmıyorsunuz. Evet kesinlikle öyle! Webticaretim.com size bir e-ticaret sitesi satıp sizi kendinizle başbaşa bırakmıyor. Tüm gerekli çalışmaları sonuna kadar gerçekleştiriyor. Bir e-ticaret sitesi için ne gerekliyse; ödeme alt yapısı, güvenlik sistemi, kampanya yönetim gibi özellikleri kapsayan bir profesyonellikle çalışan webticaretim.com aynı zamanda sitenizi en iyi SEO alt yapısına sahip olarak size teslim ediyor.

Webticaretim.com, Opencart alt yapısı geliştirerek hazırlanmış bir sitedir. Peki, Opencart nedir? Opencart tüm eksikleri giderilmiş ve yeni özelliklerin eklendiği bir sistemdir. Opencart, tema ya da modül konusunda herhangi bir sorun içermediği için siz sadece satışlarınıza zaman ayırır ve onlarla ilgilenirsiniz. Webticaretim, Opencart SEO ve modüllerini sürekli güncelliyor. Ayrıca yeni Opencart e-ticaret modüllerini sisteminize kuruyor ve ek olarak hiçbir ücret talep etmiyor.

tum-e-ticaret-alt-yapisi

Webticaretim.com size limitsiz web alanı, limitsiz aylık trafiği, limitsiz mail hesabı, Google Play uygulaması, mobil altyapı, kargo takip modülü, sosyal medya hesapları, Facebook Store, SEO altyapısı, SMS entegrasyonu, Blog, bir çok ödeme seçeneği, kargo seçenekleri ve daha sayamadığımız bir çok hizmeti sunuyor, size de arkanıza yaslanıp işinize odaklanmak kalıyor.

Webticaretim.com üzerindeki birbirinden güzel ve bol çeşitli e-ticaret sitelerinden birini seçerek paketin canlı demosunu görebilir, yönetim paneli demosuna ulaşabilir ve bu paket içinde size sağlanan hizmetleri inceleyebilirsiniz. Daha detaylı inceleme için webticaretim.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir